Çukur Otizmin Farkında

Çukur’un Sezon Finali Gala Gecesi Tohum Otizm Vakfı yararına 11 Haziran’da Haliç Kongre Merkezi’nde!

“Çukur’u İstanbul’da sanırlar ama bilmezler ki İstanbul Çukur’dadır!” Bu sözü İdris Koçovalı’dan duyduktan kısa süre sonra sadece İstanbul değil, tüm Türkiye’nin kalbi Çukur’da attı. Ay Yapım imzalı, kısa sürede fenomene dönüşen Çukur, sadece çarpıcı hikayesi ve dev oyuncu kadrosuyla değil; Tohum Otizm Vakfı işbirliğiyle gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projesiyle de yılın en çok konuşulan yapımı oldu.


 

Çukur, şimdi bu prestijini bir adım daha ileri taşıyor. İzleyicileri, 11 Haziran Pazartesi akşamı yayınlanacak büyük sezon finalini Çukur’un yıldızlarıyla birlikte izlemeye davet ediyor. “Çukur Otizmin Farkında” sloganı altında Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek gecede hem diziyi oyuncularla beraber izleyin hem de Çukur’un dillere pelesenk olan şarkılarını ünlü müzisyenlerin kendilerinden dinleyin.

Pek çok sürprizin yaşanacağı Çukur Sezon Finali Gala Gecesi’nin biletlerinden elde edilecek gelir Tohum Otizm Vakfı’na aktarılacak.

Bilet ve  Çukur’un Sezon Finali Gala Gecesi detaylarını aşağıdaki bağlantıdan Biletix’in web sitesinden görüntüleyebilirsiniz.

http://www.biletix.com/etkinlik/VZW01/ISTANBUL/tr#tab1

Birçok bölümde Otizm Farkındalık oluşturmaya çalışan Çukur dizisinin, ilgili videolarını aşağıdaki oynatma listesinden izleyebilirsiniz.

Sen ne düşünüyorsun?

%d blogcu bunu beğendi: